Оркестр

Оркестр

СОЛИСТЕР, БІРІНШІ СКРИПКА

Бағдат ӘБІЛХАНОВ,

Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері

Айсұлу ӘБІЛХАНОВА

БІРІНШІ СКРИПКАЛАР

Әнел Шәкірова (топтың концертмейстері)

Әйгерім Ерғалиева (топтың концертмейстері)

Юлия Газиева

Ілияс Дүйсен

Гузаль Таджикулова

Наргиз Ережепова

Сәуле Ибрагимова

Меруерт Орынбасар

Эльвира Мұхамбетова

Мәдина Мұхамет-Якупова

Әсем Жақпарова

Әсел Жақиянова

Дана Мамыр

Зынхар Ахметбек

Әсел Сұлтанғазина

Әсия Сұлтанғазина

Сағиқожа Ережепов

Иван Кокотов

Айжан Хайдар

Дамир Қабденов

ЕКІНШІ СКРИПКАЛАР

Гауһар Нүсіпбаева (топтың концертмейстері)

Наталья Якимова

Нұргүл Нұрланова

Жібек Қалелова

Қамал Қуандықова

Балнұр Құдайберген

Татьяна Кошелева

Кирилл Красюков

Баян Рақымова

Зухра Естаева

Елена Назарова

Аяулы Керейбаева

Майя Бекназар

Алина Ефремова

Бек Ерқараев

Эльмира Жармұхамедова

АЛЬТТАР

Толқын Қилыбаева (топтың концертмейстері)

Жанар Ахатова

Бақытгүл Қошқұмбаева

Олеся Морозова

Ахмет Сұлтанов

Әсел Шаңбай

Жанар Әбдірахманова

Игорь Белобородов

Алтынай Балтатегі

Андрей Габзагиров

Светлана Цильке

Эльмира Қойбағарова

Анара Әбділдина

Анар Қасымова

Степан Блохин

Ольга Шагвалиева

ВИОЛОНЧЕЛЬДЕР

Дәулет Шәкіров (топтың концертмейстері)

Ботагөз Қалиева

Мұхаметжан Ахатов

Курванжан Ахатов

Лаура Өткелбаева

Балжан Құдиярова

Диларам Тишаева

Зарина Канапина

Данияр Қадыралинов

Жұмаш Мейірманов

Диана Ракишева

Болат Жұбанов

Нұрлан Жетіру

Айдар Қазкен

Рақымжан Баспаев

КОНТРАБАСТАР

Сәбит Дайыров (топтың концертмейстері)

Анатолий Якушкин

Бауыржан Шақаев

Ермек Сәрсембаев

Дәулет Үдербаев

Махамбет Жарғақов

Нұрлан Двесов

Батырхан Қасенов

ФЛЕЙТАЛАР

Алексей Косырев (топтың концертмейстері)

Балжан Сапарова

Александр Тараскин

Аида Әбдіқадырова

Алима Әбеуова

Әйгерім Дауытбаева

Жанбота Балғабеков

ФАГОТТАР

Әсет Нелдібаев (топтың концертмейстері)

Евгений Ким

Думан Құшанов

Сейфул Далишев

Айбек Мейірманов

Жамшид Шотбаев

ГОБОЙЛАР

Дәмила Махпирова (топтың концертмейстері)

Рахматали Бекбабаев

Алмат Жайлаубаев

Елена Ведяшкина

Дария Тұрабекова

КЛАРНЕТТЕР

Станислав Умаров (топтың концертмейстері)

Алмаз Тоқпанов

Нұртөлеген Базарбаев

Григорий Курбанов

Аяз Мұхамбетов

Манарбек Абаев

ВАЛТОРНАЛАР

Марат Қонысбаев (топтың концертмейстері)

Мадияр Белеков

Манар Исаханов

Ілияс Сағымбаев

Нұрлан Смағұлов

Дархан Түзелбеков

Қуаныш Сағымбаев

ТРУБАЛАР

Александр Усик (топтың концертмейстері)

Думан Орынғалиұлы

Дулат Бикенев

Галина Исмуханова

Алмас Шағалам

ТРОМБОНДАР

Фархад Болатов (топтың концертмейстері)

Павел Бородулин

Қайрат Егімбаев

Нұрғиса Жарқымбаев

Радмир Мадьяров

Алмас Сағымбаев

Константин Колокольчиков

ТУБАЛАР

Александр Малиновский (топтың концертмейстері)

Йосиф Лаухнер

ФОРТЕПИАНО

Жанар Сейітханова

АРФА

Любовь Ткаченко

Айнұр Қамалова

ҰРМАЛЫ АСПАПТАР

Ерболат Тәшкенбаев (топтың концертмейстері)

Жәнібек Бекмәдиев

Нұрхан Набрешов

Мақсат Сүлейменов

Болат Тұрабеков

ОРКЕСТР ТРУППАСЫНЫҢ МЕҢГЕРУШІСІ

Геннадий АНИКУШИН

ОРКЕСТР ИНСПЕКТОРЫ

Қайрат ҚҰСАЙЫНОВ

НОТАЛЫҚ КІТАПХАНА

Зайда ҚАБДЕШЕВА

Төлебике БИЖАНОВА

Сергей КРАСНОРЕПОВ

Ұлжалғас МЕЙІРІМОВА

Дамирям АХАТОВА

Генеральный спонсор

Спонсоры и партнеры